Ausztriai munkák - Szobalány / szobafiú (m/w/d)

Szobalány / szobafiú (m/w/d)

2024.07.04.
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
A Wandl Bécs szívében található, mindössze 150 méterre a Stephansplatz tértől. Házunk összesen 135 szobával, reggeliző étteremmel, bárral, tárgyalóval és fitneszteremmel rendelkezik.
A ház nagyon családi kézben van - mi vagyunk a "váltók"!

Szakma
Szobalány/fiú (h/h/n)

Munkakör leírása
Csapatunk megerősítésére új kollégát keresünk r

Korai műszak (6:00-14:30) - csere eseti alapon
Nappali műszak (8-16:30)
Délután (11:00-19:30) - Eseti képviselet

Milyen feladatai vannak:
* Vendégszobák és közös helyiségek takarítása
* A higiéniai és minőségi előírások betartása a takarítás területén
* Tisztítószerek környezet- és költségtudatos használata
* Mosodai szolgáltatás a szálloda vendégei számára
* Tartsa be a (napi, heti, havi) takarítási ütemtervet
* Alapvető tisztítás
* Szállodai asztalnemű mosása
* Hétvégi szolgáltatás

Mit kínálsz:
* Az állásnak megfelelő német nyelvtudás szükséges
* Ápolt megjelenés
* Csapatorientáció, megbízhatóság
* Szociális empátia, együttműködő munka, elkötelezettség
* Jó hangulat (legalábbis legtöbbször ;)

Aminek mi is örülünk:
* további idegen nyelvek
* Takarítói tapasztalat

Amit kínálunk:
* nagyon jó munkahelyi légkör
* elkötelezett csapat
* biztos és hosszú távú munkalehetőség
* Az egyenruha ingyenes
* különféle szociális juttatások

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A minimálbér, beleértve a túlfizetést a szobalány/fiú (m/f/d), havi bruttó 2000,00 EUR teljes munkaidős foglalkoztatás alapján.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR11996_16167482

Várjuk jelentkezését!

Címkék