Ausztriai munkák - Mitarbeiter_in in der Reinigung

Mitarbeiter_in in der Reinigung

2024.01.28
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
Tamsweg Állami Kórház – PMU oktatókórház

Szakma
Takarító alkalmazott

Munkakör leírása
Felelősségi terület
- Tisztítás minden területen (műtő, labor, szoba, iroda, közterületek) az előírt kórházi higiéniai irányelvek betartásával
- Különféle tisztítógépek, például súrológépek, padlódörzsölő gépek működtetése
- Hajlandóság a takarítási eljárások elsajátítására a kórházban
- Műszakos és váltakozó műveletek, néhány hétvégi és ünnepi műszak

Az állami alkalmazottak illetményéről szóló törvény szerinti díjazás, jövedelemtáblázat 1
1. jövedelmi sáv, az előző szolgálattól függően, de legalább havi bruttó 2385,90 euró (minimum éves bruttó 33 401,20 euró) teljes foglalkoztatás esetén.

Műszaki követelmények
- B jogosítvány
- elegendő német nyelvtudás

Személyes követelmények
- Megbízhatóság
- Képes csapatban dolgozni
- Rugalmasság
- Kommunikációs készség

Kívánatos követelmények
- Kezdeményezés és elkötelezettség
- gyakorlati kapacitás

Foglalkoztatás típusa
Teljes vagy részmunkaidős (50%)

Jelentkezési határidő
2024. 02. 07.

Osztály
Ápolási Igazgatóság

Megjegyzések
Az utazási költségeket sajnos nem áll módunkban állni.

Szervezési okokból az e-mailes jelentkezéseket nem tudjuk figyelembe venni. Ha nem kíván élni az online jelentkezési lehetőséggel, az iratait postai úton, vagy személyesen is elküldheti.

Tamsweg Állami Klinika
Bahnhofstrasse 7
A-5580 Tamsweg

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A takarítói munkakörben a minimálbér havi bruttó 2385,90 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR102388_15934602

Várjuk jelentkezését!

Címkék