Ausztriai munkák - Produktionsmitarbeiter (m/w/d)

Produktionsmitarbeiter (m/w/d)

2024.03.28
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

A cég leírása
RÓLUNK. A MONA Naturprodukte GmbH, a Hain Celestial Group leányvállalata a bio- és natúrtermékek piacvezető vállalata, amelynek európai központja Bécsben található. Több mint 350 alkalmazott kötelezte el magát a kiemelkedő értékek mellett
Elkötelezett az ízlés, a társadalmi és ökológiai felelősség, az egészség és a természetesség iránt. A MONA zabból, rizsből, szójából készült vegán tejalternatívák széles választékát kínálja, valamint különféle dióféle változatokat, amelyeket JOYA és HAPPY márkanév alatt árulnak. Ezekkel a finomságokkal a MONA Európa számos országában piacvezető a friss és UHT szója alapú termékek terén. A kínálat bővül a Hain Celestial értékesítési márkák prémium növényi chipseivel a TERRA és a CELESTIAL SEASONINGS teákból.

Elhivatott embert keresünk csapataink erősítésére az oberwarti telephelyen

Szakma
Gyártó alkalmazott (h/f/n)

Munkakör leírása
AJÁNLATUNK - meggyőző, akárcsak termékeink íze

- Sokoldalú, változatos feladatok sok fejlesztési lehetőséggel
- Személyes felelősségvállalás és alkotói szabadság
- Harmonikus munkahelyi légkör a DU-kultúrával
- Jövőbiztos munkakörnyezet egy innovatív, nemzetközileg aktív cégnél

FUTURE ROLE - sokoldalú, akárcsak termékportfóliónk

- Termelőrendszerek működtetése (vegán tejalternatívák előállításához, palackozásához)
- A tevékenység dokumentálása, gyártásspecifikus dokumentumok elkészítése
- Hibaelhárítás technológiával kapcsolatos leállások esetén
- A késztermékek kitöltése és csomagolása az előírásoknak megfelelően
- Takarítási munkák és egyszerű minőségellenőrzések elvégzése

MINŐSÍTÉS / TEHETSÉG - kiváló, mint a termékeink összetevői

- Elvégzett szakképzés
- Élelmiszergyártásban és gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Műszaki ismeret (gépkezelésben szerzett tapasztalat kívánatos)
- Csapatmunkára való képesség, valamint magas szintű elhivatottság és teljesítménykészség
- Műszaki munkavállalási hajlandóság (jelenleg 3 műszak)
- Jó német nyelvtudás (szóban és írásban)
- Saját autó szükséges a munkahely eléréséhez
- Élvezze az ételekkel való munkát, és legyen erős a minőségtudata

Mona Oberwart Production GmbH
Mag. Prascsaics Silke
Molkereistraße 8, 7400 Oberwart

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
A termelési alkalmazotti munkakör minimálbére (m/f/d) teljes munkaidős foglalkoztatás alapján havi bruttó 2297,92 euró. Túlfizetési hajlandóság.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR158624_15989804

Várjuk jelentkezését!

Címkék