Ausztriai munkák - Mitarbeiter/-in Reinigung Pharma Hornstein

Mitarbeiter/-in Reinigung Pharma Hornstein

2024.03.01
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Alkalmazott gyógyszerészeti szarvkő tisztítása
Teljes munkaidő
7053 Hornstein, Ausztria
Szakmai tapasztalat nélkül

Ügyfelünk, egy sikeres és hagyományos gyógyszergyártó cég Bécs 20-ban, hornsteini székhellyel, folyamatosan bővíti csapatát. Ezért keresünk most valakit

Alkalmazotti tisztítószerek

Helyszín: Hornstein

Jövőbeli feladatai:
Intenzív edzés után a következő tevékenységeket végezheti el:

Takarítási tevékenységek a gépeken és a munkahelyeken
Munkafelületek, padlók és üvegfelületek, valamint szaniterek karbantartási tisztítása
Különféle tisztítási technikák alkalmazása és a takarítási ütemterv betartása Hulladékelhelyezés
Az előírásoknak való megfelelés

Amit hozol:

Személyi higiénia és tisztaság
A munkaruha viselése kötelező
Jó német nyelvtudás szükséges a munkautasítások elolvasásához és megértéséhez, valamint az elvégzett munka írásbeli dokumentálásához.
Pontosság, rugalmasság és rugalmasság
Élvezze a csapatmunkát
Különösen örülünk a gyógyszeripari vagy élelmiszeripari cégnél szerzett tapasztalatnak.

Felajánlott:

Könnyen megtanulható munka strukturált, technikai képzettséggel
Higiénikusan tiszta környezetben dolgozzon
Biztos munkahely állandó pozícióval egy növekvő cégnél
Egy kedves, segítőkész csapatban dolgozom
Vonzó juttatások: ingyenes italok, parkolóhelyek, céges orvos, kedvezmények, közös tevékenységek (céges bulik, sportesemények) stb.
Kezdő fizetés: 1900 € bruttó alapbér plusz juttatások és juttatások

Foglalkoztatás
Teljes munkaidő 40 óra

Munkaidő
H-CS 6:00-15:00, PN 6:00-12:00

Folyamatos átállás műszakos modellre

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://www.xing.com/jobs/hornstein-mitarbeiter-reinigung-pharma-hornstein-116168941

Várjuk jelentkezését!

Címkék