Ausztriai munkák - Maschinenführer/in Abfüllung und Verpackung (w/m/d)

Maschinenführer/in Abfüllung und Verpackung (w/m/d)

2024.03.04
Ausztriai munka, állás, ausztriai gyári munka munka, Parndorf

Cégleírás Stieglbrauerei zu Salzburg GmbH

Olyan embereket keresünk, akik lelkesednek a Stiegl márkáért, és szívvel és tudással szeretnének hatni családi vállalkozásunkba.

Szakma Gépkezelő töltés és csomagolás (f/m/d)

Munkaköri leírás Munkavégzés helye: Salzburg I teljes munkaidős I 3 544,93 EUR

A te feladataid

* Töltő- és csomagolórendszereink ellenőrzése, működtetése és felügyelete * Független hibaelhárítás és karbantartási munkák támogatása * Etetőgépek segéd- és kezelőanyagokkal * Minőségreleváns termelési adatok gyűjtése * Minőségbiztosítási, takarítási munkák elvégzése

Profilod

* Elvégzett (műszaki) szakképzés
* Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent
* Műszakos munkavállalási hajlandóság (2 műszak)
* Német nyelv szóbeli és írásbeli ismerete - belső kommunikációhoz
* Elkötelezettség, rugalmasság és lelkiismeretes munkastílus

Munkaidő: heti 38,5 óra, korai és késői műszak
A korai műszak 4:45-kor kezdődik, késői műszak 11:00 és 13:00 között, a hétvégék ingyenesek

Ajánlunk

Családi vállalkozásként nagy jelentőséget tulajdonítunk Stieglereink jólétének és egészségének, és többek között a következőket kínáljuk Önnek:

- Ingyenes munkavállalói parkolóhelyek
- Kedvezményes ebédmenü munkavállalói éttermünkben
- Vállalati nyugdíjbiztosítás 6 hónap után a cégnél
- Termékeink vásárlásakor érvényes feltételek és kedvezmények
- Egyéni képzés és továbbképzés a Stiegl Akadémia
keretében - Sport- és jógatanfolyamokra való jelentkezési lehetőség
- Üzemorvosi és gyógytornász rendszeres jelenléte
- Rendszeres masszázs- és shiatsu-kezelések

Az Egyenlő Bánásmódról szóló törvény 9. § (2) bekezdése értelmében tájékoztatjuk Önt, hogy e munkakör betöltésére teljes munkaidőben havi bruttó 3544,93 euró fizetést biztosítunk. Természetesen hajlandó túlfizetni – képesítésétől és tapasztalatától függően.

Várjuk online jelentkezését és személyes megismerését!

Daniela Eisl
Toborzó szakember

Általános információk
Cégadatok az egyenlő bánásmódról szóló törvény szerint
Töltő-csomagoló gépkezelő munkakörben (f/m/d) a minimálbér havi bruttó 3544,93 euró teljes munkaidős foglalkoztatás alapján.

A jelentkezéshez meg kell felelnie az osztrák állam követelményeinek, hogy rendszeres foglalkoztatást tudjunk biztosítani.

Jelenlegi német nyelvű önéletrajzát az alábbi weboldalon található elérhetõségek egyikére küldheti el: https://jobs.ams.at/public/emps/jobs/BTR100392_15922755

Várjuk jelentkezését!

Címkék